COCO_logo_witwit_achtergrond-01.png

bistro initialis

Bistro Initialis Veiling

Initialis heeft in haar handvest staan dat zij iets doet voor Uden. In het verleden was dat Tech Event en Uden Live, maar dit keer werd gekozen voor een fundraiser voor een goed doel. Dit keer realiseerden ze een pop-up restaurant in het Handelshuys te Uden. Een prachtige locatie waar je in eerste instantie niet aan denkt. Vervolgens schreven 125 mensen zich in voor een gezellige avond en kregen zij een vol programma voorgeschoteld.

Opdracht

Voor Big Boys Quality voorbereidingen treffen voor een succesvolle avond met entertainment, muziek en een 4-gangen diner. Op de avond zelf de planning bewaken en coördineren.

Verantwoordelijkheden

Aanspreekpunt voor opdrachtgever

- Planning & draaiboek

- Aansturing projectteam van 10 medewerkers

- Gehele drank- en food aanvoer

- Regie over openingsgedeelte, speech tot aan uitlopen gerechten en borrel

- Uitvoering, planning en organisatie tijdens event

- Aankleding & decoratie

- Bedieningswerkzaamheden

- Technische en andere ondersteuning

- Continuïteit en kwaliteit producten

- Hygiëne

- Verbeter voorstellen en implementatie

- Op- en afbouw

"uden voor het goede doel"

1/5
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now